Karnawałowe ozdoby na głowę

Karnawał to czas zabawy, nie tylko w dosłowym tego słowa znaczeniu, ale również jeśli chodzi o wybór stylizacji. W tym okresie naprawdę możemy zaszaleć i puścić niego wodze naszej fantazji. Doskonałym sposobem na podkreślenie wyjątkowości karnawału są oryginalne ozdoby na głowę. Zobaczcie które z nich wybrały polskie celebrytki!

Karnawałowe ozdoby na głowę

Źródło zdjęć: Akpa

Barokowe zdobienia mogą (a właściwie to powinny) pojawiać się nie tylko na ubraniach, ale również w przypadku dodatków. Opaska z zabawanymi, kocimi uszami - czemu nie? Właśnie na taką ozdobę zdecydowała się Agnieszka Popielewicz. Jeśli lubicie styl retro na pewno zakochacie się w poziomych opaskach, które przechodzą przez czoło. Natalia Kukulska idealinie dopasowała tę ozdobę do swojej sukienki i długich, kręconych włosów. Opaska wcale nie musi być bardzo widoczna. Jeśli wolicie te delikatniejsze i bardziej dyskretne, zainspirujcie się tą, którą wybrała Monika Mazur. Możecie również wybrać półśrodek i postawić na subtelnie zdobioną, ale intrygującą opaskę Katarzyny Zielińskiej.

Karnawał to idealny moment na tego typu dodatki. Jeśli szukacie opaski odpowiedniej dla siebie - koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje!

Modny akcent na karnawał

Ozdoby na głowę w Domodi!

Szał wyprzedaży: sukienki z dzianiny Na mroźne dni - kurtka z futerkiem

Polecamy w tej kategorii