Jak i z czym nosić buty typu worker?

Buty typu worker są modne nie od dziś. Świat mody przeżywał prawdziwy boom na te obuwie w latach 80. Już sezon temu blogerki oraz celebrytki wprowadziły "pracownicze obuwie" na salony. Warto zaopatrzyć się w tego typu obuwie. Oczywiście przede wszystki dlatego, że jest mode, ale również w związku z tym, że idealnie nadaje się do warunków atmosferycznych panujących w naszym kraju jesienią.

Jak i z czym nosić buty typu worker?

Workery wcale nie są łatwym obuwiem jeśli chodzi o tworzenie na ich bazie stylizacji. Przede wszystkim bardzo łatwo zepsuć swój look jeśli nie wiemy jak je nosić. Najbezpieczniejszą kompozycją, która pasuje do tego typu butów są zdecydowanie luźniejsze jeansy typu boyfriend oraz koszula i jesienna parka. To idealny, wygodny i przede wszystkim praktyczny look na co dzień. Jego pozorna prostota, ale jednocześnie modowa nonszalancja zachwyciła wielu miłośników mody na świecie. Zamiast boyfriendów możemy zdecydować się na rurki, wówczas włóżmy je do środka butów. W przypadku takiego, nieco męskiego looku pamiętajmy o tym aby podkreślić naszą kobiecość na przykład malując usta na intensywny kolor albo rozpuszczając długie włosy. Nieco mniej oczywistym zestawieniem butów typu worker jest ubranie ich do sukienki. Wybierzcie tę luźną, oversize'ową, dodajcie do niej kryjące rajstopy oraz grubą skarpetę wystającą spoza cholewki buta.

Lubicie workery? Macie co najmniej jedną parę w swojej szafie? Jeśli nie, koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje modeli dostępnych w sklepach internetowych za pośrednictwem Domodi!

Workery według blogerek

Buty typu worker w Domodi

Modny kombinezon według gwiazdy Jesienny hit: kurtka z frędzlami

Polecamy w tej kategorii