Inspiracje z wybiegów: ozdoby do włosów

Każda stylizacja nie będzie w stu procentach dopełniona jeśli nie zadbacie o dodatki. Jeśli lubicie opaski, spinki i inne ozdoby do włosów, na pewno ucieszy Was fakt, że są one bardzo modne w tym sezonie. Poza tym zbliża się Sylwester i karnawał, warto więc zastanowić się czym najlepiej uroziamicić swój imprezowy look!

Inspiracje z wybiegów: ozdoby do włosów

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Zdecydowanie największym źródłem inspiracji jeśli chodzi o ozdoby do włosów powinna dla Was być najnowsza kolekcja domu mody Dolce&Gabbana. To właśnie podczas tego pokazu modelki, oprócz wspaniałych kreacji, dumnie pokazywały również akcesoria. Wysadzane kamieniami, obsypane kolorowymi kwiatami opaski oraz oryginalne spinki stanowiły doskonałe dopełnienie stylizacji. Jeśli jednak wolicie rozwiązania nieco bardziej minimalistyczne, zasugerujcie się grubymi, materiałowymi opaskami, które pojawiły podczas pokazu jesienno-zimowej kolekcji Chanel. Skórzaną wersję tej ozdoby do włosów zaproponował z kolei dom mody Proenza Shouler. Możecie również zainspirować się subtelną, łańcuszkowłą opaską od Hermes.

Jest w czym wybierać. Zobaczcie piękne opaski i spinki, które wybrałyśmy dla Was i wybierzcie jeden z tych modnych dodatków do karnawałowej stylizacji!

Modne dodatki do włosów w Domodi

Jak dobrać sukienki do sylwetki? 5 typów! Najmodniejsze sukienki karnawałowe

Polecamy w tej kategorii