Inspiracje z wybiegów: glamcore

Jeśli nudzi Was w modzie prostota, funkcjonalność i minimalizm - postawcie na wyrazisty styl glamcore! Projektanci pokazali bowiem w swoich najnowszych kolekcjach, że najważniejsze jest to co efektowne. W modzie króluje bowiem błysk, odważne połączenia i brak skrupułów.

Inspiracje z wybiegów: glamcore

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Bez dwóch zdań - w tym sezonie warto postawić na wyraziste stylizacje. Projektanci proponują aby nasze zestawy ubrań (nawet te codzienne) błyszczały i rzucały się w oczy. Najlepiej jeśli zaakcentujemy glamcore w swoim looku poprzez cekinowe sukienki, spódnice czy też spodnie. Nie bójmy się również dodawać do takich elementów garderoby innych, równiez krzykliwych jak na przykład kolorowe futerko. Glamcore to zdecydowanie styl skierowany do odważnych miłośników mody. Jeśli należycie do tych nieco bardziej ostrożnych - wykorzystajcie ten trend jako inspirację do imprezowego looku. Za pomocą nieoczywistych połączeń możecie bowiem zachwycić tłumy!

Zobaczcie jak glamcore interpretują blogerki internetowe i koniecznie zerknijcie na propozycje ciekawych sukienek, spódnic i bluzek, które dla Was przygotowałyśmy!

Glamcore według blogerek

Ubrania w stylu glamcore w Domodi

Jak nosić sweter typu oversize? Jesienny hit - koszula w stylu retro

Polecamy w tej kategorii