Inspiracje: jak nosić nakrycia głowy?

Nakrycia głowy stają się popularniejsze z sezonu na sezon. Jak nosić kapelusze? Przekonajcie się, z czym łączą je blogerki!

Inspiracje: jak nosić nakrycia głowy?

Boho look

W obecnym sezonie mamy dwa główne trendy, ktore dominują stylizacje z kapeluszami. Jednym z nich jest boho - bardzo kobiece, nieco eteryczne, ale jednocześnie mające w sobie coś z zadziorności. Niezależnie od tego, czy wybieramy sukienkę mini, czy maxi, we wzory, czy gładką z koronki - bez wątpienia kapelusz doda jej charakteru. Tego typu stylizacje dobrze wyglądaja z botkami na słupku lub koturnie oraz torbą z frędzlami lub typu worek. Jako okrycie wierzchnie wybieramy futerko albo skórzaną ramoneskę. 

W męskim stylu

Na drugim modowym biegunie są stylizacje z kapeluszem w męskim stylu: bardzo modne kamizelki o przedłużonej linii i kobiece garnitury. Nosimy je także w kolorze! Poza tym stawiamy też na buty o męskim kroju, np. oxfordki i jazzówki. 

Jeśli natomiast chcemy przełamać stylizację, możemy dodać do niej sportowe elementy. Jesienią nie zapomniajmy też o modnej kracie, kolorze bordo oraz jeansie!

Kapelusze i inne nakrycia głowy

Trend z wybiegu: retrosportowa elegancja Wybór stylistki: styl militarny

Polecamy w tej kategorii