Fryzjerskie sztuczki na MEGAobjętość

Wiele z nas marzy o bujnej czuprynie, niestety często zamiast niej musimy męczyć się z fryzurą, którą trudno ułożyć tak, by efekt końcowy w pełni nas satysfakcjonował. Dzisiaj łączymy się w bólu ze wszystkimi posiadaczkami cienkich i pozbawionych objętości włosów i prezentujemy najlepsze sposoby stylistów na walkę z oklapniętą czupryną. Zobaczcie same, że to bardzo proste. 

Fryzjerskie sztuczki na MEGAobjętość

Kierowaliśmy się jedną, główną zasadą - ma być szybko, łatwo i do wykonania w warunkach domowych. Przecież każda z nas chce cieszyć się pięknymi włosami na co dzień, a nie tylko wychodząc od fryzjera lub spędzając w łazience kilka godzin. Zobaczcie, że kilkukrotnie większą objętość można uzyskać dosłownie w parę chwil.  

blondynka z długimi, pofalowanymi włosami

Zmień przedziałek 

Jeśli do twojej fryzury wkradła się monotonia, szybko musisz to zmienić. Włosy ciągle ułożone w taki sam sposób, tracą na puszystości i robią się coraz bardziej oklapnięte. Żeby trochę odświeżyć fryzurę i nadać jej nowego życia po prostu zmień położenie swojego przedziałka. Ten prosty trik odbije je od nasady i sprawi, że ich ilość optycznie się powiększy.  

dziewczyna w koczku i sweterku z kokardą

Koczek na sen  

To superszybki sposób na zwiększenie objętości. Właściwie nie musisz nic robić, a efekt tworzy się sam. Przed pójściem spać, zamiast puszczać luźno włosy, zwiąż je w koczek (mogą być nawet dwa) i tak połóż się do łóżka. Rano wystarczy, że rozpuścisz włosy i przeczeszesz je grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Zajmie ci to dosłownie kilka minut, a efekt będzie zniewalający. 

dziewczyna stojąca tyłem z długimi, brązowymi włosami

Myj włosy 

Może na pierwszy rzut oka ta porada wydaje się wam dziwna, ale to naprawdę działa. Świeżo umyte włosy pozbawione są kurzu i bakterii, które je obciążają, sprawiając przy tym, że wyglądają po prostu gorzej. Zrezygnuj z szamponów zawierających silikony, bo one dodatkowo obciążają włosy. Dużo lepiej w twoim przypadku sprawdzi się kosmetyk oczyszczający, a najlepiej składający się z naturalnych składników.  

dziewczyna w pokręconych włosach odwrócona plecami

Polub skręt  

Loki sprawiają, że włosy wydają się gęste i mocne. To wszystko dzięki temu, że skręt odbija je od nasady i na całej długości dodaje im objętości. Spróbujcie pokręcić swoje włosy i przekonajcie się, że efekt, który uzyskacie z pewnością was zadowoli. Jeśli wydaje wam się, że skręty nie są dla was, najprawdopodobniej nie znalazłyście jeszcze grubości loków idealnej dla was. Nie każdej będą pasowały drobne loczki na całej głowie, ale luźne fale mogą już wyglądać dużo lepiej.  

blondynka w długich włosach i w białym t-shircie

Podtapiruj u nasady 

To najlepszy sposób na szybką objętość. Wystarczy tylko gotową fryzurę lekko natapirować u nasady. Ważna sprawa! Włosy z samego wierzchu zostaw w spokoju, efekt będzie wtedy wyglądał bardziej naturalnie.

dziewczyna w rudych, pokręconych włosach

Zainwestuj w grube wałki  

Ich zadaniem nie jest pokręcenie włosów, a raczej odbicie ich od nasady. Grube wałki to nieduży koszt, ale naprawdę spektakuralny efekt. A ja ich użyć? Oczywiście możesz w nich spać, ale może być ci trochę niewygodnie. Wystarczy podczas suszenia zakręcić włosy z samego czubka i suszyć jeszcze przez chwilę.  

Te produkty ułatwią ci stylizację

Tak księżna Kate prezentuje się w trzeciej ciąży! Te buty Rozenek kupicie u nas za niecałe 125 zł!

Polecamy w tej kategorii