Fashion Meeting Pop Up Store we Wrocławiu

Słońce zaczyna od czasu do czasu pojawiać się ponad naszymi głowami, prezentując przedsmak najbardziej żywej pory roku. Wrocław przyłącza się do tej prezentacji - zapowiada się bowiem wiosenna edycja targów mody autorskiej i wzornictwa, Fashion Meeting Pop Up Store, które odbędą się w dniach 30-31 marca!

Fashion Meeting Pop Up Store we Wrocławiu

Nie dość, że jest to pierwsza edycja wiosenna, to jeszcze mamy do czynienia z wiele mówiącą symboliką. Przyjazne mury zabytkowej Zajezdni Dąbie ugoszczą to piękne wydarzenie, które odbędzie się we Wrocławiu już po raz dwudziesty pierwszy. Tak imponująca historia to dowód jakości, która z każdą nową edycją poszerza grono zainteresowanych i buduje trwałą renomę.

Co jednak oczywiste, każda kolejna edycja www.fashionmeeting.pl wnosi ze sobą świeży powiew nowych kolekcji ubrań i dodatków, adekwatnie do klimatu wiosennego. Podobnie w ostatni weekend marca, dwudziesta pierwsza odsłona targów ma do zaoferowania wiele niespodzianek. Jako że liczba 21 to tzw. "oczko", naszym oczkiem w głowie jest uraczenie Państwa możliwością niepowtarzalnych, wiosennych zakupów najnowszych kolekcji wprost od uznanych projektantów i designerów mody oraz bogactwem dodatkowych atrakcji. Oprócz wzornictwa, zachwycą nas reprezentatywne przykłady mody męskiej, damskiej, a także i dziecięcej, do tej ostatniej dołączając bogactwo zabawek i akcesoriów. Co ważne - przykłady te nie tylko świecą przykładem: będą do nabycia.

Targi Fashion Meeting odbędą się pod ponadczasowym hasłem #KupujŚwiadomie. Jest to motto, które nieodmiennie przypomina nam, że warto robić przemyślane zakupy dobrej jakości,a wrocławskie Targi to nie tylko unikalna atrakcja. To również miejsce dla świadomych konsumentów którzy docenią rodzimą produkcję i lokalny rynek zamiast pod wpływem samych tylko emocji, rzucać się na kolejne produkty.

Fashion Meeting Pop Up Store - choć to nazwa anglojęzyczna - tak naprawdę to oryginalna oferta polskich projektantów,  których marki znane są już zagranicznym odbiorcom lub którzy mają szansę na zawojowanie rynku światowego - są to bowiem marki wyselekcjonowane pod względem jakości i oryginalności.

Zarówno jeśli chodzi o kolekcje odzieżowe, jak i akcesoria takie jak portfele, torby, biżuteria i inne dodatki, spina je wszystkie klamra różnorodności spod znaku najwyższej klasy. Różnorodność oznacza, że uświadczymy nie tylko niebanalnych wzorów kojarzonych z awangardą i pazurkiem, ale też klimatu klasyki oraz minimalizmu. Nic dziwnego: sam fakt ponad DWUSTU stoisk (bo tyle właśnie pomieści całe wydarzenie) mówi nam o rozmachu przedsięwzięcia.

Niezliczone atrakcje, których absolutnie nie zamierzamy ukrywać, jawią się niezwykle zachęcająco, a wstęp jest bezpłatny.

Jak co roku, w hali dawnej zajezdni Dąbie, odbędą się też wydarzenia towarzyszące, które wraz z Fashion Meeting współtworzą istną ucztę dla osób, które cenią sobie zarówno piękno, jak i zdrowie. Do wydarzeń tych zaliczamy Targi Kosmetyków naturalnych Natural Beauty, a także Strefę designu roślinnego "Zielono Mi".

Równolegle w tej samej hali nastąpi premiera Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji, gdzie swoje prace zaprezentują twórcy plakatów i ilustratorzy z całej Polski. W Strefie DIY będzie można uczestniczyć w wielu warsztatach tj. tworzenie lasu w słoiku czy palm wielkanocnych z suszu roślinnego. Dodatkowo na stanowisku Fundacji "Cząstka Ciebie" będzie można pozostawić dziecko w strefie zabaw pod opieką animatorek!

Ponadto, do hali obok zawita spory event cieszący zmysł smaku: Wrocławska Feta - Festiwal Piwa, Wina i Sera.  Aromatem pysznych potraw i napojów przyciągnie również Festiwal Food Truck'ów Wrocławscy Ulicożercy ulokowany na dziedzińcu Zajezdni Dąbie.

Wszystko to odbędzie się w jednej czasoprzestrzeni, równolegle..

Dwudziesta pierwsza edycja targów to cały kompleks wydarzeń. Wstęp jest wolny - każdy może wziąć udział i czerpać satysfakcję robiąc mądre zakupy. Namawiamy, aby kupować świadomie – produkty, które powstały z pasji, tworzone lokalnie w małych firmach, z poszanowaniem ludzkiej pracy. Podczas targów będą czekać na Was firmy, które samodzielnie tworzą swoje produkty z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu i środowiska naturalnego.

Gdzie dokładnie? Kiedy? We Wrocławiu, oczywiście. A ściślej - w bardzo lubianej, tchnącej inspiracjami, rewitalizowanej wrocławskiej Zajezdni Dąbie gdzie mieści się Centrum Kultury Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3. W godzinach 11:00 - 18:00.

WSTĘP WOLNY

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku
Przygotuj sylwetkę na lato z najmodniejszą dietą OVERVIEW - święto polskiej mody w Warszawie!

Polecamy w tej kategorii