Dziecięce kurtki na deszczowe dni

Nie tylko dorośli chcą wyglądać modnie tej jesieni. Pomyślmy również o naszych pociechach. W związku z tym, że jesienią dosyć często mamy do czynienia z deszczową pogodą warto zaopatrzyć naszego malucha w odpowiednie okrycie wierzchnie. Kurtka przeciwdeszczowa powinna być przede wszystkim wygodna i funkcjonalna. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby oprócz tego podobała się naszemu dziecku!

Dziecięce kurtki na deszczowe dni

W odzieży dziecięcej zdecydowanie najważniejszy jest kolor. Producenci ubrań dla najmłodszych zadbali aby nasze pociechy miały w czym wybierać jeśli chodzi o kurtki przeciwdeszczowe na sezon jesienno-zimowy. Zwróćmy jednak uwage nie tylko na kolor czy wzór. Kurtka przeciwdeszczowa musi przede wszystkim spełniać swoją praktyczną funkcję. Powinna być wykonana z nieprzemalaknego, ale jednocześnie przewiewnego materiału. W ten sposób maluchy bez oporów będa mogły cieszyć się zabawami na świeżym powietrzu bez ryzyka przegrzania czy nadmiernego spocenia. Dziewczynki oczywiście najchętniej wybiorą kurtki w cukierkowych kolorach, natomiast chłopcy zdecydują się na te w odcieniach niebieskiego czy zielonego.

Koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje dziecięcych kurtek przeciwdeszczowych. Dzięki Domodi znajdziecie ich naprawdę dużo!

Kurtka na deszczowe dni w stylizacji małego blogera

Dziecięce kurtki w Domodi

Złota polska jesień w modzie Korporacyjna etykieta - czego nie wypada nosić?

Polecamy w tej kategorii