Domodi patronem medialnym e-booka INNER Stylists o szafie kapsułowej! Dlaczego warto go mieć?

Kiedy stylistki INNER Stylists postanowiły stworzyć kompleksowy e-book o szafie kapsułowej, wiedzieliśmy, że musimy zostać patronem medialnym tego opracowania. Dziś z dumą prezentujemy efekty pracy ekspertek od perfekcyjnego stylu.

Domodi patronem medialnym e-booka INNER Stylists o szafie kapsułowej! Dlaczego warto go mieć?

Szafa kapsułowa od A do Z

Czym jest e-book “Nie kupuj żeby mieć. Twoja szafa kapsułowa na jesień”, nad którym patronat medialny objęło Domodi? To merytoryczne, 120-stronicowe opracowanie, przygotowane przez stylistki z Inner Stylists. Wszystko przejrzyście opisane, zilustrowane świetnymi zdjęciami i opatrzone checklistami, które pomogą Ci stworzyć idealną capsule wardrobe, czyli szafę kapsułową, w której wszystko do siebie pasuje i tworzy wiele trafionych stylizacji na każdą okazję.

Nie kupuj żeby mieć. Twoja szafa kapsułowa na jesień!

W tym e-booku ekspertki z Inner Stylists skupiły się na przygotowaniu garderoby z myślą o sezonie jesiennym. Dzięki ich radom, opartym na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, dopasujesz krój ubrań do swojej sylwetki, dowiesz się, jak dobierać akcesoria i co tak naprawdę jest najważniejsze w tak zwanej “kapsułce”. A na deser 5 klasyków, które stylistki zawsze mają w swoich szafach! Gotowa na podbój świata w nowym, ulepszonym looku? Sięgnij po e-book “Nie kupuj żeby mieć. Twoja szafa kapsułowa na jesień”, a kreowanie swojego stylu stanie się dla Ciebie zabawą i przyjemnością!

Stwórz z Domodi swoją szafę kapsułową:

Stylizacje na wigilię firmową 2020 - jak się ubrać na tę okazję? Jak dobrać biżuterię do sukienki, w zależności od koloru, materiału i fasonu kreacji? Podpowiadamy!

Polecamy w tej kategorii