CYTRUSY

Cytrusy to jeden z bardziej energetycznych trendów tego lata! Pomarańcze, cytryny oraz mandarynki, opanowały wybiegi. Nie tylko światowi projektanci mają słabość do tych soczystych i optymistycznych barw, ale również gwiazdy! W tym sezonie jak nosić cytrusy pokazują nam Jessica Alba, Kate Hudson czy Kate Middleton. Podczas wiosenno-letnich pokazów mody, pomarańcze i żółcie pojawiły się u wielu projektantów.

CYTRUSY

Cytrusy to jeden z bardziej energetycznych trendów tego lata! Pomarańcze, cytryny oraz mandarynki, opanowały wybiegi.

Nie tylko światowi projektanci mają słabość do tych soczystych i optymistycznych barw, ale również gwiazdy! W tym sezonie jak nosić cytrusy pokazują nam Jessica Alba, Kate Hudson czy Kate Middleton. Podczas wiosenno-letnich pokazów mody, pomarańcze i żółcie pojawiły się u wielu projektantów. Nas najbardziej zachwyciła kolekcja Vionnet, w której możemy zobaczyć kurtki typu bomber jacket oraz bluzki w pudełkowych kształtach połączone ze zwiewnymi, lekkimi, jedwabnymi tkaninami. Fendi postawił na soczysta mandarynkę. Proste, geometryczne formy to największy atut tej kolekcji. Projektant perfekcyjnie łączy różne odcienie jednego koloru. Burberry postawił na cytrynę w wersji total look a Ralph Lauren stworzył suknie idealne na czerwony dywan. Ciekawą propozycją jest również kolekcja DKNY, w której możemy zobaczyć codzienne wydanie energetycznych barw.

Jak nosić cytrusowe barwy? Możesz je ze sobą miksować, niezależnie od tego czy są pastelowe czy intensywne. To połączenie zawsze będzie dobrze wyglądać! Śmietankowa biel i cytryna? To najgorętsze połączenie tego sezonu! A wszystko to dzięki stylizacji Jessicy Alby podczas MTV Movie Awards 2014. Aktorka wybrała krótką bluzkę Piece d'Anarchive oraz cytrynową spódniczkę z zakładkami z wysokim stanem. Cytrusy świetnie wyglądają w towarzystwie czerwieni oraz fuksji. Jeżeli jest to dla Ciebie za bardzo odważne zestawienie, połącz mandarynkę lub cytrynę z szarościami, bielą lub czernią. Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz wybrała dla Was najciekawsze propozycje cytrusowych ubrań, butów i dodatków, które znajdziesz w Domodi.pl

Bonprix BoutiqueLaMode.com

Polecamy w tej kategorii