Ciepłe swetry

Ciepłe swetry to idealny wybór na chłodne, zimowe dni i wieczory. Projektanci pamiętali o tym przygotowując kolekcję na ten sezon. Na pokazie Top Shop Unique możemy zobaczyć krótkie sweterki oraz klasyczne, wełniane propozycje. Każdy z projektów łączy podkreślenie talii w stylizacji lub konstrukcji projektu. Kolejną ciekawą propozycją są projekty Sacai. Intensywne barwy kobaltu, są świetnie zestawione z jasną szarością oraz neonowym różem.

Ciepłe swetry

Ciepłe swetry to idealny wybór na chłodne, zimowe dni i wieczory. Projektanci pamiętali o tym przygotowując kolekcję na ten sezon. Na pokazie Top Shop Unique możemy zobaczyć krótkie sweterki oraz klasyczne, wełniane propozycje. Każdy z projektów łączy podkreślenie talii w stylizacji lub konstrukcji. Kolejną ciekawą propozycją są swetry Sacai. Intensywne barwy kobaltu, są świetnie zestawione z jasną szarością oraz neonowym różem. Obszerny krój doskonale współgra z plecionymi warkoczami na swetrze. Alternatywą dla klasycznego kroju są wełniane golfy. Anthony Vaccarello zaprezentował jak je nosić w wersji nowoczesnej. Grafitowa szarość, czerń, burgund i skórzane, dopasowane kroje - połączenie doskonałe dla pewnej siebie kobiety. Romantyczne wydanie sweterków promuje Milly. Tutaj projektant postawił na miękkość i ciepło w pastelach i grafitach. Sweterki typu fluffy to idealny wybór dla osób, które nie są przekonane do klasycznych,wełnianych propozycji. Balenciaga zaproponował swetry ciekawe w kroju. Projektant bawi się formą i detalami. Sonia Rykiel promuje jasne, bezpieczne kolory takie jak melanżowa szarość, czy karmelowe i kremowe odcienie. Michael Kors w swoich stylizacjach postawił na dzianinę. Obszerne, wełniane swetry, w szarościach i beżach, połączył z długimi, ciepłymi szalami.

Ciepłe swetry to również idealny wybór na mikołajkowy lub świąteczny prezent. Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz przygotowała dla Was najciekawsze propozycje różnokolorowych sweterków na zimę, które są dostępne w Domodi.pl

Motywy zwierzęce Burgund & Szmaragd

Polecamy w tej kategorii