Chcesz mieć idealne rzęsy? Zobacz!

Zastanawiasz się jaki jest sekret idealnych rzęs? Co robią gwiazdy, aby zawsze mieć świetliste spojrzenie? Rozwikłaliśmy tę zagadkę w najnowszym materiale Domodi.tv. Sprawdź już teraz, co musisz zrobić, aby Twoje rzęsy były zdrowe, mocne i długie. 

Kobiety często zadają sobie pytanie, jaką szczoteczkę w tuszu do rzęs wybrać

Zanim przejdziemy do kosmetyków, warto pamiętać, że istotna jest też pielęgnacja od wewnątrz. Działają tu takie same zasady jak w przypadku włosów. Z czasem rzęsy stają się bardziej kruche i łamiliwe, osłabione. Nie rosną też tak szybko jak wcześniej.

Znanym od wieków sposobem ich naturalnej odbudowy jest olejek rycynowy. To metoda, którą stosowały już nasze babcie. Warto też dbać o zdrowe odżywianie i dostarczanie swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych minerałów. 

Obecnie możemy też użyć specjalnych specyfików na porost rzęs, przedłużyć je w salonie kosmetycznym lub doczepić. W codziennej pielęgnacji należy stosować odżywki, a wybierać tylko sprawdzone kosmetyki do makijażu. 

Nie zapominajmy, że istotną kwestią jest też demakijaż. Należy wykonywać go starannie i delikatnie, tak aby nie osłabić rzęs. Kiedy nie jest to konieczne, lepiej pozwolić oczom odpocząć i zastosować tylko odżywkę, olejek rycynowy lub wazelinę. 

Poznaj sekret idealnych rzęs!

Co będzie Ci potrzebne?

Pomysły na nową fryzurę i makijaż wieczorowy Niezbędnik na ferie zimowe: co ze sobą zabrać?

Polecamy w tej kategorii