Brokatowe spodnie w stylizacjach gwiazd

Sylwester i karnawał zbliża się wielkimi krokami. Wiedzą o tym nie tylko producenci ubrań ale również gwiazdy. Sezon jesienno-zimowy od samego początku zapowiadał się bardzo błyszcząco i bogato. Celebrytki podkreślają to chociażby poprzez brokatowe spodnie. Zobaczcie jak je noszą i zainspirujcie się ich stylizacjami!

Brokatowe spodnie w stylizacjach gwiazd

Źródło zdjęć: Akpa

Sponie wykonane z połyskującej tkaniny można nosić na kilka sposobów. Możecie je ubrać w zestawie z marynarką wykonaną z tego samego materiału (tak jak zrobiła to Natalia Kukulska) wpisując się wówczas w silny trend na damski ganitur. Pamiętajcie żeby do takiego zestawu dobrać neutralne dodatki czyli na przykład czarną koszulę i szpilki w tym samym kolorze. Brokatowe spodnie, te nieco szersze, wspaniale zaprezentują się również w towarzystwie sweterka, ale w kontrastującym kolorze. Na ten pomysł wpadła między innymi Sylwia Gliwa. Błyszcząca tkanina będzie też dobrze wyglądała jako akcent, czyli jeśli zdecydujecie się na brokatowe spodnie i chcecie aby to one były w centrum uwagi - niech reszta stylizacji będzie opierała się na stonowanych kolorach.

Co sądzicie o stylizacjach gwiazd? Szukacie spodni i dodatków wykonanych z połyskujących materiałów? Zobaczcie nasze propozycje!

Blogerka ubrana w stylu gwiazd

Błyszczące spodnie i dodatki w Domodi

Z czym nosić plisowaną spódnicę? Najtańsze kurtki puchowe na zimę

Polecamy w tej kategorii