BoutiqueLaMode.com

Jest kilka rzeczy, których nie powinno zabraknąć w każdej damskiej garderobie. Są również takie okazje, które zobowiązują do tego, by wyglądać kobieco i gustownie. Wypadkową tego jest sukienka koktajlowa. Kilkanaście projektów dostępnych jest w ramach limitowanych kolekcji, co dodatkowo świadczy o ich nietuzinkowości i oryginalności.

 

BoutiqueLaMode.com

Jest kilka rzeczy, których nie powinno zabraknąć w każdej damskiej garderobie. Są również takie okazje, które zobowiązują do tego, by wyglądać kobieco i gustownie. Wypadkową tego jest sukienka koktajlowa. Jej historia sięga czasów II wojny światowej i od tamtego momentu sprawdza się zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy założyć coś eleganckiego, a jednocześnie swobodnego. Nadaje się więc do pracy, na formalne spotkania, wypad do teatru, opery, ale również kolację w gronie przyjaciół.

Po sukienki koktajlowe najczęściej sięgamy w sezonie wiosna-lato. Sprzyjająca pogoda i większa dowolność w kolorystyce, daje nam tutaj większe pole do popisu. Jeden kolor z łatwością możemy, więc zastąpić ciekawymi printami. Interesująco prezentują się również w towarzystwie koronek czy tiuli. Wiele wariacji na temat sukienki koktajlowej znajdziecie w ofercie BoutiqueLaMode.com. Ta nowa platforma internetowa prezentuje projekty młodych projektantów i marek m.in. CIRIANA, Wiola Wołczyńska, Lous, Michał Szulc, Lidia Kalita, Mozcau by Justin czy Le Gia.

Oprócz sukienek, BoutiqueLaMode.com proponuje również spódnice, koszule, t-shirty oraz dodatki – torebki, biżuterię oraz obuwie. Kilkanaście projektów dostępnych jest w ramach limitowanych kolekcji, co dodatkowo świadczy o ich nietuzinkowości i oryginalności.

www.boutiquelamode.com

CYTRUSY Baby blue

Polecamy w tej kategorii