Bella Hadid założyła T-shirt polskiej marki!

Polskie marki modowe cieszą się coraz większą popularnością za oceanem. Co jakiś czas słyszymy, że amerykańskie gwiazdy sięgają po rzeczy od polskich projektantów. Tym razem na nasz rodzimy produkt postawiła Bella Hadid, która zdecydowała się na top od Local Heroes.  

Bella Hadid założyła T-shirt polskiej marki!

Bella Hadid w czarnej czapce z daszkiem i z zielonym plecakiem

Koszulka Local Heroes pochodzi z kolekcji, która inspirowana jest bajkami wytwórni Disney. Ta, którą ma na sobie Bella wykonana jest z czarnego weluru, a na piersiach ma wyszytą różę, nawiązującą do produkcji Piękna i Bestia.  Pamiętacie, że główna bohaterka nosiła takie samo imię jak modelka, prawda? Może dlatego gwiazda upodobała sobie właśnie taki motyw.

Zobacz rzeczy w stylu Belli

czarno-białe zdjęcie belli hadid ubranej w czarny stanik

Stylizacja modelki mocno nawiązuje do trendów lat 90. Postawiła na retro dodatki w postaci czarnego kaszkietu z naszywką i okularów z czerwonymi szkłami. Jeśli chodzi o pozostałe części garderoby, to zdecydowała się na ubrania z weluru - wszystkie utrzymane w czarnej kolorystyce. Modelka zrezygnowała z torebki, a na jej miejsce wybrała plecak w odcieniu khaki. Przyznajemy, że cała stylizacja jest dość odważna i pewnie nie każda z nas byłaby na tyle odważna, by założyć podobne rzeczy, jednak warto zainspirować się gustem Belli. My bardzo lubimy wszelkie nawiązania do poprzednich dekad i przemycanie do obecnych trendów niektórych tendencji. Wygląda to bardzo stylowo i sprawia, że strój staje się bardziej unikatowy. 

Moda na koszulki z napisami trwa nieprzerwanie już od kilku sezonów i nic nie wskazuje, bo miało się to zmienić. Oczywiście aplikacje na T-shirtach przechodziły ewolucję. Była moda na duże, rzucające sie w oczy obrazki, później pokochaliśmy wymowne napisy, który miały przedstawiać nasz punkt widzenia, teraz popularne stały się drobne nadruki, które nie przykuwają uwagi z promienia kilkunastu kilometrów, a raczej pełnią funkcję intrygujących detali. 

źródło: Instagram

Zobacz więcej rzeczy w tym stylu

Balsam do ust z Nutelli DIY Makijaż w stylu: Mila Kunis - video

Polecamy w tej kategorii