Beauty Blenders make-up

Beauty Blender – te dwa słowa kilka sezonów temu absolutnie zrewolucjonizowały świat makijażu. Nagle okazało się, że znacznie wygodniej niż pędzlem, czy palcami maluje się… przy pomocy małych gąbeczek. Uległaś beauty-blenderowemu szaleństwu? Uwielbiasz nakładać podkład gąbeczką? W takim razie koniecznie sprawdź nasz patent na makijaż wykonany w całości tym magicznym gadżetem!

Beauty Blenders make-up

Fenomen Beauty Blendera

Efekt nieskazitelnej cery? Z beauty blenderem osiągniesz go za każdym razem! I o ile wszystkie wymieniłyśmy już swoje pędzle do podkładu na różowe gąbeczki, o tyle nie każda z nas wie, że z pomocą tego małego gadżetu może wykonać cały, niezwykle efektowny makijaż! Jest niewielka, przyjemna w dotyku i ma hipnotyzujący, różowy kolor. Nie dziwi więc, że rozkochała w sobie Amerykę, a wkrótce również makijażystów z całego świata. Swój ogromny sukces powtórzyła na polskim gruncie, bo beauty blenderem maluje się szybko, łatwo i przyjemnie. Właśnie takich patentów na make-up nam potrzeba! Fenomen tej gąbeczki tkwi przede wszystkim w możliwości rozłożenia produktu na twarzy w sposób bardzo równomierny. Jak wykonać szybki makijaż Beauty blenderem? Koniecznie obejrzyj nasz tutorial!

Beauty Blenders make-up krok po kroku:

Aplikacja bazy pod makijaż na beauty blender

Krok 1: Zaaplikuj na swoją gąbeczkę niewielką ilość bazy pod makijaż, najlepiej rozświetlającej, która pięknie rozjaśni cerę! 

Rozcieranie bazy przy uzyciu beauty blendera

Krok 2: Rozetrzyj bazę na całej twarzy, używając oczywiście magicznej gąbeczki!

Zobacz akcesoria do makijażu
Aplikacja podkładu beauty blenderem

Krok 3: Czas na podkład! Tej czynności nikomu nie trzeba tłumaczyć. 

Rozcieranie korektora przy pomocy beauty blendera

Krok 4: Na trójkąty pod oczami nałóż korektor, który sprawi, że spojrzenie będzie bardziej wypoczęte. Następnie rozblenduj nałożoną warstwę, używając węższej części beauty blendera. 

Aplikacja beauty blenderem pudru sypkiego.

Krok 5: Aby zmatowić cerę, całą twarz przyklep delikatnie pudrem sypkim, który zaaplikujesz oczywiście gąbeczką. 

Nakładanie rozświetlacza beauty blenderem na kości policzkowe

Krok 6: Użyj węższej, bardziej prostokątnej gąbeczki do nałożenia rozświetlacza na kościach policzkowych. 

Nakładanie różu na policzki przy pomocy gąbeczki

Krok 7: Podobnych rozmiarów beauty blender zastosuj do pomalowania policzków różem. Muśnij nim delikatnie policzki tuż pod miejscem, na które nałożyłaś rozświetlacz. 

stylizacja brwi i rzęs

Krok 8: Pomaluj brwi i rzęsy, używając pędzelka do brwi oraz klasycznej maskary.

Nakładanie cienia do powiek przy pomocy gąbeczki

Krok 9: Najmniejszą wersją gąbeczki nałóż cień na powieki. 

Malowanie ust błyszczykiem

Krok 10: Na ustach zaaplikuj ulubiony błyszczyk. 

Krok 11: Opcjonalnie możesz wzmocnić beauty blender make-up, rysując kreski na powiekach. Co ciekawe, tę czynność również da się wykonać przy użyciu gąbeczki! Jak? Obetnij jej spiczastą końcówkę. Przyklej klejem na gorąco do higienicznego patyczka. Zamocz końcówkę w eye-linerze i namaluj na powiece perfekcyjną kreskę w stylu cat eye! 

Aplikacja kreski na oko przy pomocy gąbeczki

Makijaż wykonany w całości gąbeczkami sprawdza się świetnie, jeśli nie lubisz brudzić sobie rąk. Jest też bardziej efektowny, bo produkty nakładane beauty blenderem lepiej wypełniają cerę, zapewniając równomierne, gładkie wykończenie. Nasza skóra wygląda nieskazitelnie, a to pierwszy krok do sukcesu w makijażu! Koniecznie wypróbuj ten make-up na co dzień lub w wersji z eye-linerem na wieczór!

Kup idealne kosmetyki do makijażu!

Te produkty stały się kosmetycznym HITEM Do tych ubrań nie musisz mieć figury modelki

Polecamy w tej kategorii