Baby blue

Baby Blue - jeden z mocniejszych trendów tego sezonu! Światowi projektanci rozpieszczają nas różnymi odcieniami błękitu. Baby blue może występować w różnych odcieniach. Od rozbielonego niebieskiego, wpadającego w fiołkowy odcień, w szarość, a nawet w srebro. Najsłodsze wydanie pastelowego błękitu to zdecydowanie tiffany blue, czyli odcień kultowych pudełeczek Tiffany’ego.

Baby blue

Baby Blue - jeden z mocniejszych trendów tego sezonu! Światowi projektanci rozpieszczają nas różnymi odcieniami błękitu. Nas najbardziej zachwyciła Krizia, która zaprezentowała jak nosić baby blue w różnych odcieniach oraz z bielą. Zdecydowanie najmocniejszą stroną kolekcji jest niesamowita umiejętność łączenia różnych faktur tkaniny w spójną, efektowną całość. Kolekcja Vionnet na sezon wiosna/lato 2014 to mroźne odcienie niebieskiego w wersji total look. Detale z jedwabnego szyfonu dodają delikatności oraz lekkości całej kolekcji. Bardzo dziewczęce wydanie baby blue możemy zobaczyć w kolekcji Blugirl, która kojarzy nam się ze stylem ślicznej modelki Twiggy. Pudełkowe kroje oraz mini spódniczki w stylu lat 60. wyglądają bardzo uroczo w pastelowym błękicie.

Baby blue może występować w różnych odcieniach. Od rozbielonego niebieskiego, wpadającego w fiołkowy odcień, w szarość, a nawet w srebro. Najsłodsze wydanie pastelowego błękitu to zdecydowanie tiffany blue, czyli odcień kultowych pudełeczek Tiffany’ego.

Kto może pozwolić sobie na błękitne odcienie? Zdecydowanie chłodne typy urody! Blondynka bardzo dobrze będzie wyglądać w sukience baby blue w połączeniu z pudrowym różem, złamaną bielą czy jasnymi szarościami. Brunetka może wybrać błękit połączony z ciemniejszymi barwami, takimi jak grafit, fuksjowy róż lub czysta bielą.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz przygotowała dla Was najciekawsze propozycje ubrań, butów i dodatków w wydaniu baby blue.

BoutiqueLaMode.com VENEZIA

Polecamy w tej kategorii