#10YearsChallenge - nowe wyzwanie na Instagramie

Instagram to nie tylko świetne źródło inspiracji, ale także rozrywki. Obecnie furorę robi wyzwanie #10YearsChallenge. Na czym polega nowa, internetowa zabawa i z czego wynika jej ogromna popularność?

#10YearsChallenge - nowe wyzwanie na Instagramie

W social mediach co jakiś czas pojawiają się nowe wyzwania, które angażują nie tylko zwykłych użytkowników, ale także znane wszystkim gwiazdy. W 2015 roku rozpoczęło się wyzwanie, podczas którego mogliśmy obserwować celebrytów, wylewających na siebie wiadro z zimną wodą w ramach Ice Bucket Challenge. Ten nietypowy sprawdzian wytrzymałości miał popularyzować wiedzę na temat ALS – choroby związanej z uszkodzeniem układu nerwowego. Niedawno mogliśmy obserwować nową, internetową zabawę, czyli In My Feelings Challange.  Jakie wyzwanie aktualnie bije rekordy popularności na Instagramie?

#10YearsChallenge

Instagram powstał w 2010 roku, a to oznacza, że jeszcze 10 lat temu nie mieliśmy tak bliskiego kontaktu z celebrytami. Dziś możemy obserwować ich instagramowe konta i podejrzeć jak żyją na co dzień. Dlatego tak ekscytujące jest wyzwanie #10YearsChallenge! Na czym polega? Gwiazdy wrzucają do sieci dwie fotografie – jedną aktualną, a drugą sprzed 10 lat. Dzięki temu możemy przekonać się, jak zmieniły się nasze ulubione gwiazdy w ciągu minionej dekady.  W wyzwaniu wzięła udział między innymi Reese Witherspoon, Anne Hathaway, Jessica Biel, Kate Hudson, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Tyra Banks, Nicki Minaj a także P!NK i Gordon Ramsay.

Ten Instagramowy trend małymi krokami dociera również do polskich influencerów. Do tej pory swoje stare zdjęcia pokazała Julia Kuczyńska, Agnieszka Grzelak, Wiskola, a także Stuart Kluz-Burton!

A jak Ty wyglądałaś 10 lat temu?

#10YearsChallenge to także świetna okazja, żeby zobaczyć, jak w ciągu ostatnich 10 lat zmienili się nasi przyjaciele i my sami!

Karnawał? Studniówka? Wybierz koszulę smokingową! Najpiękniejsze sukienki na studniówkę do 150zł!

Polecamy w tej kategorii