Trampki Big Star W374005 Łososiowe Arturo-obuwie

Produkt niedostępny
Trampki Big Star W374005 Łososiowe Big Star  Arturo-obuwie wyprzedaż
Trampki Big Star W374005 Łososiowe Big Star  okazja Arturo-obuwie
Trampki Big Star W374005 Łososiowe Big Star  okazyjna cena Arturo-obuwie
Trampki Big Star W374005 Łososiowe Big Star  promocyjna cena Arturo-obuwie
Big Star logo

Marka Big Star

Spodnie Big Star od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Mało kto wie jednak o tym, że Big Star to firma polska! Jej założyciele Bogdan Kaczmarek i Wiesław Kostera pierwszą siedzibę marki otworzyli w 1990 roku w Kaliszu. Od tego czasu rozpoznawalność brandu w naszym kraju wzrosła niewyobra...

Zainspiruj się

 • Must have: buty z frędzlami

  Must have: buty z frędzlami

  Lata 70. wróciły do nas w wielkim stylu. Stylizacja w sezonie jesienno-zimowym bez wątpienia nie obejdzie się bez dzwonów, futrzanych elementów czy frędzli. Mogą one wystąpić zarówno jako dodatek do sukienki, bluzki albo torebki. Bardzo dobrym pomysłem jest również umieszczenie ich na butach. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

 • Dżungla na ubraniach - inspiracje z wybiegu

  Dżungla na ubraniach - inspiracje z wybiegu

  Nie od dziś wiadomo, że projektanci podczas tworzenia wiosenno-letnich kolekcji szczególnie chętnie sięgają do inspiracji z natury. Niemal co roku przewija się w modzie motyw kwiatów. Czasem jednak, jak ma to miejsce na przykład w tym sezonie, wśród inspiracji roślinnych pojawiają się te bardziej egzotyczne. Jak i z czym nosić ubrania we wzory przeklejone rodem z krajobrazu dżungli? Zainspirujcie się pomysłami projektantów!